تبلیغات
دست زمونه - تلخ و شیرین - ککککککککووووکوووولییی

بازدید كنندگان محترم اگه مطلب یا درد دلی دارین برای ایمیل وب بفرستید
تا براتون بزارم رو وب . با تشكر

علی

جستجو

 

ککککککککووووکوووولییی

پنجشنبه 20 اسفند 1388   01:19 ق.ظ

همه ما شنیده‌ایم كه نوشابه‌های گازدار برای سلامتی مضر است،

 اما آیا می‌دانید:

·   در بسیاری از ایالتهای آمریكا، مامورین پلیس راه دو گالن كوكاكولا در صندوق‌عقب ماشینشان دارند تا در صورت تصادف رانندگی، خون را با كمك آن از جاده پاك كند.

·       اگر تكه‌ای از گوشت گاو را در یك كاسه كوكاكولا قراردهید، پس از دو روز ناپدید می‌شود.

·   برای تمیز كردن توالت: یك قوطی كوكاكولا را داخل كاسه توالت بریزید و یك ساعت صبر كنید، سپس با آب پر فشاربشویید. اسید سیتریك موجود در كوكاكولا لكه‌ها را از سطوح چینی می‌زداید.

·   برای برطرف‌كردن لكه‌های زنگ از سپر آب‌كرم كاری شدهاتومبیل: سپر را با یك تكه كاغذ (فویل) آلومینیوم مچاله‌شده آغشته به كوكاكولا بسایید.

·   برای تمیز كردن فساد قطبهای باتری اتومبیل: یك قوطی كوكاكولا را روی قطبها بریزید تا با غلیان كردن، آن را تمیز كند.

·   برای شل كردن پیچ و مهره‌های زنگ زده: تكه‌ای پارچه را كهدر كوكاكولا خیس شده است برای چند دقیقه بر روی پیچ و مهره قرار دهید.

·   برای پختن گوشت ران آبدار: یك قوطی كوكاكولا را داخلماهی‌تابه خالی كنید، گوشت را لای كاغذ آلومینیوم بپیچید; و داخل ماهی‌تابه بپزید. سی دقیقه قبل از اتمام پخت، كاغذ آلومینیوم را باز كنید، و آب گوشت را با كوكاكولای داخل ماهی‌تابه مخلوطكنید تا سس قهوه‌ای رنگ عالی‌ای به دست آید.

·   برای پاك كردن چربی از لباسها: یك قوطی كوكاكولا را داخل ماشین‌لباسشویی پر از لباسهای چرب خالی كنید، پودر لباسشوییاضافه كنید و ماشین را روی دور عادی روشن كنید. كوكاكولا به تمیز شدن لكه‌های چربی كمك می‌كند.

·   كوكاكولا همچنین بخار آب را از روی شیشه جلوی اتومبیلتمیز می‌كند. (در مناطق سرد و مرطوب، مثل Midwest درشمال ایالات متحده آمریكا، گاهی اوقات شیشه جلوی اتومبیل از بیرون بخار می‌كند كه با برف‌پاك‌كن پاك نمی‌شود.

 و جهت اطلاع شما:

·   ماده موثر كوكاكولا اسید فسفریك با PH برابر2.8 است.اسید فسفریك ناخن را در مدت حدود ۴ روز حل می‌كند. همچنینكلسیم را از استخوانها می‌زداید و عامل اصلی افزایش روز‌آفزون پوكی استخوان است.

·   برای حمل محلول كوكاكولا (محلول غلیظ شده)، كامیونهای حامل باید از علامتهای ویژه "مواد خطرناك" كه برای حمل موادبه‌شدت خوردنده در نظر گرفته شده است استفاده كنند.

·   توزیع‌كنندگان كوكاكولا بیش از ۲۰ سال است كه از كوكاكولا برای تمیز كردن موتور كامیونهای خود استفاده می‌كنند.

             و یك سوال، یك لیوان آب میل دارید یا كوكاكولا؟


 


نوشته شده توسط : علی